هدایای تبلیغاتی پاور بانک

هدایای تبلیغاتی فلش مموری | دیدار هدیه ایرانیان | هدایای تبلیغاتی مشهد
هدایای تبلیغاتی فلش مموری
دسامبر 15, 2018
هدایای تبلیغاتی فلش مموری | دیدار هدیه ایرانیان | هدایای تبلیغاتی مشهد
فلش مموری کد ۷
دسامبر 15, 2018
هدایای تبلیغاتی پاور بانک | دیدار هدیه ایرانیان | هدایای تبلیغاتی مشهد

هدایای تبلیغاتی پاور بانک | دیدار هدیه ایرانیان | هدایای تبلیغاتی مشهد

در کنار فلش مموری، پاور بانک یکی از جدیدترین و پرکاربردترین وسیله های دیجیتال در بین کاربران می باشد. با این که از ورود این محصول به عرصه وسایل دیجیتال زمان زیادی نمی گذرد ولی از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار شده است. به بیان ساده تر کمتر کسی را می توان پیدا کرد که دوست نداشته باشد یک پاور بانک همراه خود داشته باشد. پس باید این وسیله را در کنار دیگر هدایای تبلیغاتی خود در نظر بگیرید چون این محصول امکان دیده شدن بیشتر برند شما را دارد. در این مقاله می خواهیم به نکات مثبت و مفید هدایای تبلیغاتی پاور بانک اشاره کنیم با دیدار هدیه ایرانیان | هدایای تبلیغاتی مشهد همراه باشید.

پاور بانک های تبلیغاتی

در صورتی که می خواهید یک تبلیغ هدفمند و مفید برای برند خود انجام دهید باید از ابزارهای بازاریابی بروز استفاده کنید. اینکه نوع هدیه متناسب با فعالیت شرکت شما باشد بسیار مهم و حیاتی است. شرکت های دیجیتالی و فروشنده انواع تجهیزات الکترونیکی مانند لوازم اداری برای تبلیغات محصولات خود باید از ابزارهایی استفاده نمایند که قرابت معناداری با فعالیت آنها دارد.

بطور مثال شرکت های الکترونیکی نباید از عطرهای تبلیغاتی برای معرفی برند خود استفاده کنند. این عمل نه تنها سبب جلب نظر کاربران نمی گردد بلکه صرفا هزینه کردن منابع مالی شما می باشد. بهترین وسیله ی تبلیغاتی برای این نوع از مشاغل استفاده از هدایای تبلیغاتی دیجیتالی مانند پاور بانک، فلش مموری، دستگاه بخور و … می باشد.

پاور بانک تبلیغاتی چیست؟

پاوربانک ها در واقع باطری های قابل حمل مخصوصی می باشند که شما می توانید با متصل کردن دستگاه خود به انها، اقدام به شارژ نمودن موبایلتان کنید. این عمل سبب می شود فرد از خالی شدن شارژ گوشی خود نگران نباشد و در مکان هایی که دسترسی به برق وجود ندارد بتواند از این باطری یدک استفاده کند. پاور بانک های دیجیتالی یکی از پرفروشترین محصولات این روزهای دنیای تبلیغات می باشد.

نام برند و شماره های تماس و راه های ارتباطی بر روی قاب رویی پاور بانک ها درج می گردد و کاربر در هنگام استفاده می تواند آن را مشاهده نماید. در قسمت پشتی، شرکت ها می توانند از تصویر و یا لوگوی اصلی شرکت خود استفاده کنند. این کار سبب می شود علاوه بر کاربر افراد دیگر برند شما را مشاهده نمایند. پاور بانک ها به دلیل قابل حمل بودن می توانند به یک تبلیغ متحرک برای معرفی کسب و کار شما بدل شوند. این کار سبب می شود علاوه بر تبلیغ فردی ( کاربر گوشی هوشمند) از یک تبلیغ جمعی نیز بهره مند شوید.

سفارش پاور بانک های تبلیغاتی

پاوربانک های تبلیغاتی در ظرفیت های مختلفی عرضه می شوند. هرکدام از انها توانایی نگهداری مقدار معینی از انرژی را در خود دارد و می تواند گوشی ها را تا اندازه ی مشخصی شارژ مجدد نماید. برای سفارش پاوربانک های تبلیغاتی می توانید با اپراتورهای شرکت گیفتو تماس حاصل کنید و پاور بانک های تبلیغاتی مورد علاقه ی خودتان را سفارش دهید. لازم به ذکر است که پاور بانک می توانند با جلد یا بدون جلد باشند. در صورت انتخاب جلد های چرمی می توانید برند خود را بر روی انها درج کنید.

این کار علاوه بر تبلیغ مجدد برند شما، سبب جذاب تر شدن هدیه تبلیاتی شما می گردد. حتی الامکان سعی نمایید از پاور بانک هایی استفاده نمایید که از اندازه متوسطی برخوردار هستند. پاور بانک های کوچک محل مناسبی برای تبلیغ برند شما نیستند و از طرفی پاوربانک های بسیار بزرگ قابلیت حمل راحتی نداشته و سبب می شود کاربر از انها استفاده ی گسترده ای نکند. پاوربانک ها می توانند یک تبلیغ دائمی و طولانی مدت برای کسب و کارهایی باشند که از سابقه ی مناسبی در بازار ایران برخوردار هستند. درصورت انتخاب پاوربانک ها می توانید یک اثر طولانی مدت بر روی کاربران خود بگذارید و آنها را تا مدت های طولانی شیفته ی برند خود کنید.

هدایای تبلیغاتی مشهد | دیدار هدیه ایرانیان

دیدار هدیه ایرانیان با تجربه چندین و چند ساله شما را در این امر راهنمایی و مشاوره می کند، مجموعه ما با دارا بودن لیست کاملی از هدایای تبلیغاتی و به خصوص طراحی و چاپ تبلیغات بر روی لیوان و ماگ نیاز شما را در این امر برطرف می کند. برای مشاهده هدایای تبلیغاتی اینجا کلیک کنید.